• baner_glowny.png
  • baner_nop_01.png
  • baner_nop_02.png
  • baner_nop_03.png
  • baner_nop_04.png
  • baner_nop_05.png
  • baner_nop_06.png
  • baner_nop_07.png
  • baner_nop_08.png
  • baner_nop_09.png
  • baner_nop_10.png
  • baner_nop_11.png
  • baner_nop_12.png
  • baner_nop_13.png
  • baner_nop_14.png
  • baner_wlasny.png

LAUREACI nopromilowych konkursów

Po mozolnych i niełatwych konsultacjach wewnętrznych i zewnętrznych komisja konkursowa zadecydowała jednogłośnie, że nie przydzieli miejsc wyłonionym laureatom.

Nagrody dla laureatów i dyplomy dla osób wyróżnionych zostaną przesłane do Ambasadorów gminnych.
Prosimy o sprawdzenie czy imiona nazwiska etc... zostały poprawnie zapisane w tabelach.
W razie nieścisłości prosimy o informacje mailowe na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom.

Maria Kruk



LAUREACI PRAC PLASTYCZNYCH

 

lp

Imię i nazwisko

szkoła

wiek

1

Jakub Brzęk

SP Bochnia

klasa 2

2

Radosław Kot

ZPO Wiśniowa

lat 8

3

Wiktoria Drożdż

SP nr 3 Niepołomice

lat 7

4

Amelia Kicińska

SP nr 2 Wieliczka

lat 12

5

Seweryn Kaczewski

SP Rdziostów

lat 9

6

Patryk Obajtek

SP Wiśniowa

lat 6

7

Monika Zapart

SP Marcinkowice

lat 14

8

Nikodem Olszak

SP Rdziostów

lat 12

9

Jakub Jagła

SP Chechło

lat 9

10

Krzysztof Bryzek

SP Łęki

lat 10

11

Angelika Wielkiera

ZS Krzykawa

lat 11

12

Kinga Krupska

SP Wojnicz

lat 12

13

Gabriela Stach

Gimnazjum nr 4 Tarnów

lat 14

14

Maksymilian Brońka

ZSP nr 3 Kety

lat 9

15

Natalia Szostak

ZSPiG Skrzypne

klasa 2

16

Zuzanna Stasiak

SP Zasań

klasa 1

17

Franciszek Gabryś

SP Mietniów

klasa 5

 

LAUREACI PRACE MULTIMEDIALNE

 

lp

Imię i nazwisko

szkoła

wiek

1

Mikołaj Szpinda

SP Mietniów

10 lat

2

Jakub Rola

ZS Trzetrzewina

13 lat

 

 

LAUREACI PRAC LITERACKICH

 

lp.

Imię i nazwisko

szkoła

wiek

1

Faustyna Palska

SP Chechło

lat 7

2

Iga Strojny

SP nr 23 Tarnów

lat 10

3

Jagoda Uszko

SP Korczyna

lat 9

4

Karolina Zbozień

Gimnazjum Kamienica

lat 15

5

Weronika Sadzawicka

SP Bolesław

lat 16

6

Anna Witek

SP nr 1 Bochnia

klasa 6

7

Kacper Fedusiewicz

ZS Paszyn

lat 13

8

Natalia Hyrczyk

SP Bańska Niżna

lat 10

9

Sebastian Kachniarz

ZS Paszyn

klasa 2

10

Dominik Jojczyk

SP Niskowa

lat 12

11

Anna Węgrzyn

SP nr 1 Bochnia

klasa 2

 

 

LAUREACI PRACE PRZESTRZENNE

 

lp.

imię i nazwisko

szkoła

wiek

1

Wiktoria Gogól

SP Zasań

klasa 3

2

Mikołaj Wachnik

SP Zasań

klasa 1

 

 

WYRÓŻNIENIA PRACE PRZESTRZENNE

 

lp.

imię i nazwisko

szkoła

wiek

1

Kamil Kus

SP Wiśniowa

klasa 1

2

Alicja Krawiec

Gimnazjum Bolesław

klasa 2

3

Kinga Ziemnik

ZS Trzetrzewina

lat 15

4

Patryk Kowal

SP Wiśniowa

lat 11

5

Patryk, Natalia Ślusarczyk

SP nr 2 Wieliczka

Klasa 2 i 4

6

Filip Pająk

SP nr 2 Bochnia

klasa 5

7

Oskar Biedroń

SP nr 1 Bochnia

klasa 2

 

 

 

WYRÓŻNIENIA PRACE MULTIMEDIALNE

 

lp.

imię i nazwisko

szkoła

wiek

1

Aleksander Hodana

SP w Zasani

klasa 4

2

Jakub Kocajda

SP w Zasani

klasa 4

3

Julia Urbanik

SP w Zasani

klasa 4

4

Michał Mika

SP w Zasani

klasa 4

5

Stanisław Urbański

SP w Zasani

klasa 4

6

Klaudia Cienkosz

SP w Zasani

klasa 4

 

WYRÓŻNIENIA PRACE LITERACKIE

 

lp

Imię i nazwisko

szkoła

wiek

1

Antoni Kasperski

SP Bochnia

kl 2

2

Alicja Smoleń

SP Niskowa

12 lat

3

Milena Smajdor

SP Rdziostów

9 lat

4

Kacper Augustyn

Gimnazjum Kamienica

15 lat

5

Justyna Madziar

Gimnazjum Wielogłowy

14 lat

6

Franciszek Gabryś

SP Mietniów

11 lat

7

Kamil Głąb

SP Wiśniowa

9 lat

8

Milena Władek

Gimnazjum nr w Bochni

13 lat

9

Oliwia Kosińska

Gimnazjum Bolesław

13 lat

10

Aneta Udziela

Gimnazjum Kamienica

Lat 15

11

Julia Zalewska

SP Chechło

Lat 11

12

Klaudia Stosur

ZS Chomranice

15 lat

13

Karolina Nowak

ZS Chomranice

15 lat

14

Kinga Gucwa

ZS Marcinkowice

17 lat

15

Martyna Michalik

ZS Marcinkowice

17 lat

16

Milena Cierniak

SP nr 1 Bochnia

12 lat

17

Bartosz Ulmaniec

SP w Zasani

7 lat

18

Julia Gogól

SP w Zasani

Kl VI

19

Rafał Szatanik

Kęty

Kl VI

20

Julia Pietrzyk

Gimnazjum w Bolesławiu

14 lat

 

WYRÓŻNIENIA PLASTYCZNE

 

lp.

Imię i nazwisko

szkoła

wiek

1

Klara Świątek

SP 2 W BOCHNI

Klasa VI

2

Gabriela Kowalczyk

SP nr 2 Wieliczka

klasa 4

3

Bianca Radu

SP nr 2 Wieliczka

klasa 4

4

Dawid Iskra

SP nr 2 Wieliczka

klasa 4

5

Emilia Franiek

SP nr 2 Wieliczka

klasa 4

6

Aneta Włodarczyk

SP nr 2 Wieliczka

klasa 4

7

Zuzanna Iskra

SP nr 2 Wieliczka

klasa 4

8

Patrycja Marzec

SP Zabierzów Bocheński

klasa 2

9

Antoni Ledniowski

SP Zabierzów Bocheński

klasa 4

10

Michał Bębas

SP Mietniów

12 lat

11

Paulina Stachura

SP Podlipie

13 lat

12

Aleksandra Witek

SP nr23 Tarnów

10 lat

13

Martyna Wróbel

SP Rdziostów

10 lat

14

Wiktoria Kalisz

SP Chomranice

15 lat

15

Paulina Faron

SP Zasadne

11 lat

16

Aniela Kurek

SP Wojnicz

klasa 4

17

Natalia Gala

SP Wojnicz

10 lat

18

Marcin Olewniczak

Gimnazjum nr 4 w Tarnowie

14 lat

19

Jakub Kukulak

SP Bór

7 lat

20

Łucja Wójcik

SP Łęki

10 lat

21

Agata Obajtek

SP Wiśniowa

klasa 5

22

Oliwier Kwaczała

SP Łęki

10 lat

23

Anna Pierzchała

Gimnazjum nr 4 Tarnów

15 lat

24

Amelia Cibor

Gimnazjum nr 4 Tarnów

15 lat

25

Wiktoria Wątroba

Gimnazjum nr 4 Tarnów

15 lat

26

Emilia Czarnik

Gimnazjum nr 4 Tarnów

15 lat

27

Sylwia Żarnecka

Gimnazjum nr 4 Tarnów

15 lat

28

Wioleta Krupa

Gimnazjum nr 4 Tarnów

15 lat

29

Patrycja Wróbel

SP Rdziostów

9 lat

30

Emilia Kurzydło

ZS Wielogłowy

klasa 5

31

Oliwia Nowak

SP Trzetrzewina

14 lat

32

Karolina Nowak

SP Trzetrzewina

15 lat

33

Klaudia Stosur

 Gm.Chełmiec

15 lat

34

Karolina Iwańska

 Gm.Chełmiec

15 lat

35

Joanna Łoniewska

SP Biczyce Dolne

klasa 2

 

36

Zofia Hevler

SP Biczyce Dolne

klasa 2

37

Aleksy Pasiut

SP Biczyce Dolne

klasa 2

38

Patrycja Zaryczny

SP Biczyce Dolne

klasa 2

39

Martyna Wąsowicz

Gimnazjum Marcinkowice

klasa 2

40

Daniel Mróz

Gimnazjum Chomranice

15 lat

41

Zuzanna Iskra

SP Wieliczka

10 lat

42

Patrycja Tuczyńska

Gimnazjum Chomranice

14 lat

43

Aleksandra Szczurek

Gimnazjum Chomranice

13 lat

44

Wioletta Gródek

Gimnazjum Chomranice

13 lat

45

Kinga Handzik

Gimnazjum nr 2 Kęty

15 lat

46

Emilia Rozwadowska

SP Maruszyna Górna

klasa 5

47

Weronika Kowalczyk

SP Wiśniowa

8 lat

48

Małgorzata Habieda

SP Lipnik

11 lat

49

Agnieszka Jaskolska

Gimnazjum Chełmiec

12 lat