• banerek_nowy_krzyzowka.png
  • baner_glowny.png
  • baner_nop_01.01.png
  • baner_nop_01.png
  • baner_nop_02.02.png
  • baner_nop_02.png
  • baner_nop_03.03.png
  • baner_nop_03.png
  • baner_nop_04.04.png
  • baner_nop_04.png
  • baner_nop_05.05.png
  • baner_nop_05.png
  • baner_nop_06.06.png
  • baner_nop_06.png
  • baner_nop_07.07.png
  • baner_nop_07.png
  • baner_nop_08.08.png
  • baner_nop_08.png
  • baner_nop_09.09.png
  • baner_nop_09.png
  • baner_nop_10.10.png
  • baner_nop_10.png
  • baner_nop_11.11.png
  • baner_nop_11.png
  • baner_nop_12.12.png
  • baner_nop_12.png
  • baner_nop_13.13.png
  • baner_nop_13.png
  • baner_nop_14.14.png
  • baner_nop_14.png

Laureaci nopromilowych konkursów



KONKURSY INDYWIDUALNE

PLASTYCZNY LAUREACI:
 
MARTYNA WRÓBEL – CHEŁMIEC
JADWIGA PODLEŚ - BRZEŹNICA
 
 
PLASTYCZNY WYRÓŻNIENIA:
 
IZABELA ORZEŁ – KRASNE POTOCKIE
MATEUSZ CIĘCIWA – KRASNE POTOCKIE
NATALIA GALA - WOJNICZ
WIKTORIA MALECKA - BOLESŁAW
BARTOSZ SMAJDOR – RDZIOSTÓW
MAGDALENA DROŻDŻ – KĘTY
ALEKSANDRA KOTARA – CHOMRANICE
MARTYNA KURZYDŁO – WIELOGŁOWY
WIKTORIA WYSOWSKA – WIELOGŁOWY
KACPER KALATA – BAŃSKA NIŻNA
DOMINIKA KACZMARCZYK – MARCINKOWICE
WIKTORIA ZACNY – KĘTY
JULIA CELEBAŃSKA - NIEPOŁOMICE
WIKTORIA CHRZANOWSKA – RYGLICE
PATRYCJA WOŚ – WIŚNIOWA
AGATA OBAJTEK – WIŚNIOWA
NATALIA SETLIK – WOJNICZ
PAULINA MACHAJ – DZIEWIN
PATRYCJA BĄK – RACŁAWICE
JULIA CZAPLAK – NIEPOŁOMICE
GABRIELA WOLSKA – RYGLICE
KAMILA JABŁOŃSKA - KRASNE POTOCKIE
TOMASZ BOROK – CHECHŁO
AMELIA JĘDRZEJEK – OLKUSZ
KAROLINA FRANCZAK – TYMBARK
MAGDALENA MIKUSZ – BIŃCZYCE DOLNE
KARINA ŻMUDA – BRZEŹNICA
OLIWIA SILAROW – CHOMRANICE
WIKTORIA PYCHA - RDZIOSTÓW
PATRYCJA WRÓBEL – RDZIOSTÓW
KAROLINA DZIUBANOWSKA - RDZIOSTÓW
 
 
MULTIMEDIALY LAUREACI:
 
ALEKSANDRA TROJANOWSKA - TYMBARK
JUSTYNA MADZIAR - WIELOGŁOWY
 
 
MULTIMEDIALY WYRÓZNIENIE:
 
JAKUB ROLA - TRZETRZEWINIA
 
 
LITERACKI LAUREACI:
 
ALEKSANDRA FLORCZAK – ZALASOWA
KAMIL GŁĄB - WIŚNIOWA
NIKOLA JAMROZIK - BAŃSKA NIŻNA
NATALIA ZASADNI - KAMIENICA
PATRYK KALATA - BAŃSKA NIŻNA
ADRIAN BOBAK - BAŃSKA NIŻNA
ANIELA SZYMULA - BRZEŹNICA
 
 
LITERACKI WYRÓŻNIENIA:
 
MICHAŁ ADAMCZYK - BAŃSKA NIŻNA
SZYMON CHROBAK - BAŃSKA NIŻNA
FILIP DZIADURA - BAŃSKA NIŻNA
JAKUB MARUSARZ - BAŃSKA NIŻNA
JUSTYNA BURZA - ZALASOWA
KACPER KAPKA - DZIEWIN
KACPER FEDUSIEWICZ - PASZYN
MARIA GUTKOWSKA - ZALASOWA
MILENA OLEKSY - PASZYN
AGNIESZKA SZAJEWSKA - MARCINKOWICE
 
 
PRACE PRZESTRZENNE WYRÓŻNIENIA :
 
NATALIA PAJĄK - DZIEWIN
PATRYCJA BIENIEK - LIBRANTOWA
 


KONKURS DRUŻYNOWY



LAUREACI:
 
KLASA I B – GIMNAZJUM MZS NR 5 W GORLICACH
ŻANETA BARAN, KLAUDIA BASTA, IZABELA SŁABY, JUSTYNA MADZIAR
- GIMNAZJUM W WIELOGŁOWACH
KOCĘBA DARIA , KAROLINA RZEPA - WITKOWICE
BĄBACZ ZUZANNA, BĄBACZ TYMOTEUSZ, BAŁAMUCKA KAROLINA, ZACNY JOANNA
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W WITKOWICACH
MAKARY GRAD, ŁUKASZ PUCHAŁA - KĘTY
WIKTORIA GLUZA, KRZYSZTOF BOSOWSKI, DAWID RADOŃ, MAŁGORZATA PISZCZEK, JAN ŚWIĘCHOWICZ - SZKOŁA PODSTAWOWA W JORDANOWIE
 
 
WYRÓŻNIENIE:
 
FAUSTYNA RUSNAK, PATRYK CHROBAK – BAŃSKA NIŻNA


SPECJALNA NAGRODA DLA PLACÓWKI:

NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE TPD "CHATKA MISIA USZATKA" - GORLICE