• banerek_nowy_krzyzowka.png
  • baner_glowny.png
  • baner_nop_01.01.png
  • baner_nop_01.png
  • baner_nop_02.02.png
  • baner_nop_02.png
  • baner_nop_03.03.png
  • baner_nop_03.png
  • baner_nop_04.04.png
  • baner_nop_04.png
  • baner_nop_05.05.png
  • baner_nop_05.png
  • baner_nop_06.06.png
  • baner_nop_06.png
  • baner_nop_07.07.png
  • baner_nop_07.png
  • baner_nop_08.08.png
  • baner_nop_08.png
  • baner_nop_09.09.png
  • baner_nop_09.png
  • baner_nop_10.10.png
  • baner_nop_10.png
  • baner_nop_11.11.png
  • baner_nop_11.png
  • baner_nop_12.12.png
  • baner_nop_12.png
  • baner_nop_13.13.png
  • baner_nop_13.png
  • baner_nop_14.14.png
  • baner_nop_14.png

Laureaci konkursów 2017



Laureaci konkursu X edycji kampanii społecznej NO PROMIL - NO PROBLEM



Kategoria literacka

 

I miejsce

Tamara Górka, SP Paszyn, lat 8

 

II miejsce

Kacper Fedusiewicz, SP Paszyn, lat 15

Magdalena Łojek, SP Paszyn, lat 11

 

III miejsce

Julia Solarz, SP nr 3 Niepołomice, lat 7

Faustyna Palska, SP Chechło, lat 9

 


Kategoria plastyczno – przestrzenna

 

I miejsce

Mateusz Wastag, SP w Świniarsku, lat 10

 

II miejsce

Martyna Wróbel, SP w Rdziostowie, lat 12

Patrycja Bieniek, SP Librantowa, lat 12

Jakub Jagła, SP w Chechle, lat 11

Miejskie Przedszkole nr 8 w Gorlicach – dzieci lat 6

  • Paulina Ignar

  • Karolina Sroka

  • Julia Hajduk

  • Anastazja Hojsak

  • Gabriela Górska

  • Emilia Górska

  • Żrałka Ewa

  • Maria Bazan

  • Wiktoria Leszczyńska


III miejsce

Filip Nowak, SP Wielogłowy, lat 5

Hanna Piotrowska, SP nr 1 w Kętach, lat 7

Apolonia Bugajska, SP Chomranice, lat 11

Aleksandra Kurzydło, SP Wielogłowy, lat 11

Kacper Potoczek, SP Świniarsko, lat 11

 


Kategoria multimedialna

 

I miejsce

Kinga Kołat, SP w Wielogłowach , lat 13

 

II miejsce

Rafał Stefański, SP w Trzetrzewinie, lat 12

 

III miejsce

Tomasz Hopek, SP Trzetrzewina , lat 12

Dawid Radoń i Krzysztof Bosowski, SP w Jordanowie , lat 12




Wyróżnienia konkursowe



Kategoria literacka

 

Sebastian Kachniarz, SP Paszyn, lat 10

Natasza Górka, SP Paszyn, lat 10

Adam Gołąb, SP Niskowa, lat 9

Daria Kachniarz, SP Paszyn, lat 12

Milena Smajdor, SP w Rdziostowie, lat 11

Zuzanna Pierzchała , SP w Rdziostowie, lat 8

Aleksandra Pach, SP Paszyn, lat 15

Natalia Giermala, SP Chechło, lat 13

 


Kategoria plastyczno – przestrzenna

 

Filip Kądziołka, SP Rdziostów, lat 7

Julia Mordarska, SP Wielogłowy, lat 10

Patryk Marek, SP nr 2 w Ketach, lat 10

Amelia Makuch, SP 2 w Ketach, lat11

Wiktoria Urbańczyk, SP nr 2 w Kętach, lat 8

Patryk Matusik, SP w Biczycach Dolnych, lat 7

Natalia Matyszkowicz SP nr 1 w Kętach, lat 7

Julia Pawińska, ZSP nr 3 w Kętach, lat 7

Otylia Zygmuntowicz, MZS nr 5 w Gorlicach , lat 12

Patrycja Szeliga, SP w Jordanowie, lat 10

Maciej Szczurek, SP w Świniarsku, lat 15

Marcin Witecki, SP w Świniarsku, lat 15

Marta Florczak, SP nr 1 w Kętach, lat 11

Gabriela Sendorek, SP nr 3 Niepołomice, lat 9

 

Wyróżnienia dodatkowe za estetykę lub ciekawe hasła

 

Jakub Zioło, SP nr 2 w Kętach, lat 9
Oliwia Tokarz, SP w Rdziostowie, lat 8

Jakub Sokół, SP nr 2 Kęty, lat 11

Błażej Walusiak, SP nr 2 Kęty, lat 9

Jakub Majkuciński, SP nr 2 Kęty, lat 9

Bartłomiej Łabuda, SP nr 2 w Kętach, lat 9

Igor Bobrowski, SP w Rdziostowie, lat 5

Wojciech Wiśniewski, SP nr 1 w Kętach, lat7

Kinga Wolska, SP nr 5 Gorlice, lat 11

Gabriela Pawlik, SP nr 3 w Niepołomicach, lat 8

Wiktoria Bobrowska, SP w Rdziostowie, lat 8

Weronika Hat, SP w Wielogłowach, lat 11

Bartosz Smajdor, SP w Rdziostowie, lat 8

Mateusz Mróz, SP w Rdziostowie, lat 13

Aleksander Klima, SP nr 3 w Niepołomicach

Daria Rus, SP nr 1 w Ketach, lat 9

Wiktoria Pycha, SP w Rdziostowie, lat 13

Klaudia Fabia, SP nr 1 w Kętach, lat 12

Szymon Wszołek, SP nr 3 w Niepołomicach, lat 11

Zuzanna Pawlik, SP nr 3 w Niepołomicach, lat 8

Patrycja Wróbel, SP w Rdziostowie, lat 11

Milena Rudy, SP Chechło, lat 8

Zuzanna Górka, SP w Krasnem Potockiem, lat 8

Łucja Jabłońska, SP w Krasnem Potockiem, lat 13

Kacper Kuryś, SP Chomranice, lat 10

Magdalena Dziedzic, SP w Krasnem Potockiem, lat 11

Patryk Liber, SP w Świniarsku, lat 15