• a_baner_glowny.png
  • a_baner_wlasny.png
  • a_logo2018--kolor.gif
  • baner_nop_01.png
  • baner_nop_02.png
  • baner_nop_03.png
  • baner_nop_04.png
  • baner_nop_05.png
  • baner_nop_06.png
  • baner_nop_07.png
  • baner_nop_08.png
  • baner_nop_09.png
  • baner_nop_099_krzyzowka.png
  • baner_nop_0991.gif
  • baner_nop_10.png
  • baner_nop_11.png
  • baner_nop_12.png
  • baner_nop_13.png
  • baner_nop_14.png

Gminy 2018






  Gmina Szkoła szkoła/placówka uczestnicząca w kampanii  
       
Andrychów Szkoła Podstawowa nr 5 w Andrychowie
Zespół Szkół Samorządowych
Zespół Szkół Samorządowych w InwałdzieZespół Szkół Samorządowych w Rzykach
ZSS w Roczynach
Ośrodek Pomocy Społecznej w Andrychowie Dział Profilaktyki Środowiskowej
Zespół Szkół Samorządowych
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Polskich Noblistów
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej w Andrychowie
Szkoła Podstawowa nr 4 im. M. Kopernika
 
Babice  Szkoła Podstawowa w Zagórzu
 
Biały Dunajec    
Biecz Zespół Szkolno-Przedszkolny w Libuszy
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Korczynie
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Strzeszynie
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Rożnowicach
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Biranowej

Szkoła Podstawowa nr 1 w Bieczu
Szkoła Podstawowa nr 2 w Bieczu
 
Bochnia    
Bolesław  

Zespół Przedszkolno-Szkolny w Krzykawie

 
Brzeszcze Szkoła Podstawowa nr 4 im. M. Kopernika
Zespół Szkolno- Przedszkolny nr 4 z oddziałami integracyjnymi w Brzeszczach
Zespół Szkolno- Przedszkolny nr 5
Powiatowy Zespół Szkół nr 6 Zawodowych i Ogólnokształcących w Brzeszczach
Zespół Szkolno- Przedszkolny nr 1 im. Wandy Chotomskiej w Przecieszynie
Zespół Szkolno- Przedszkolny nr 3 w Skidziniu

Zespół Szkolno- Przedszkolny nr 6 w Jawiszowicach




 
Brzeźnica    
Charsznica  

Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Swojczanach

 
Chełmiec

Szkoła Podstawowa w Trzetrzewinie
Zespół Szkół im. Józefa Bieńka w Librantowej
Szkoła Podstawowa w Januszowej
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Niskowej
Szkoła Podstawowa w Świniarsku
Szkoła Podstawowa im. S. Cz. Lorek w Biczycach Dolnych
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Specjalnymi
Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Pawła II w Chomranicach
Szkoła Podstawowa w Krasnem Potockiem
Szkoła Podstawowa w Marcinkowicach
Zespół Szkół im. Władysława Orkana w Marcinkowicach
Szkoła Podstawowa im. Stanisława Wyspiańskiego w Paszynie
Szkoła Podstawowa w Piątkowej
Szkoła Podstawowa w Rdziostowie
Szkoła Podstawowa w Wielogłowach
Szkoła Podstawowa im. Władysława Broniewskiego w Klęczanach

 
Drwinia  

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Drwini
Publiczna Szkoła Podstawowa im. W. Reymonta w Grobli
Zespół Szkolno- Przedszkolny w Świniarach
Zespół Szkolno- Przedszkolny w Mikluszowicach

 

 
Gnojnik    
  Gorlice  

Miejski Zespół Szkól nr 4
Szkoła Podstawowa w Bystrej
Szkoła Podstawowa w Dominikowicach
I Liceum Ogólnokształcące im. Marcina KromeraSzkoła Podstawowa im. Władysława Sikorskiego w Ropicy Polskiej

 

 
Jordanów
gmina
   
  Jordanów
miasto
 

Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Września 1939 r.

 
  Kamienica  

Szkoła Podstawowa nr 1 w Kamienicy
Szkoła Podstawowa nr 2 w Kamienicy
Szkoła Podstawowa nr 1 w Szczawie
Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika  nr 2 w Szczawie
Szkoła Podstawowa w Zasadnem
Zespół Szkół i Przedszkoli w Zbludzy
Szkoła Podstawowa w Zalesiu

 

 
  Kamionka Wielka  

Szkoła Podstawowa im. Bł. Karoliny Kózkówny w Mszalnicy

Szkoła Podstawowa w Jamnicy

Szkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Św. Kingii

 
  Kęty Szkoła Podstawowa nr 1 im. Św. Jana Kantego w Kętach
Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Bielanach
Zespół Szkolno- Przedszkolny w Łękach Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bohaterów Monte Cassino
Zespół Szkolno- Przedszkolny w Witkowicach
Szkoła Podstawowa im. Bronisława Obary w Witkowicach
Szkoła Podstawowa w Nowej Wsi
GOPS w Kętach Świetlica Środowiskowa
Zespół Szkolno- Przedszkolny nr 3 w Kętach

 
Klucze  

Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki

 
  Kłaj  

Szkoła Podstawowa w Targowisku

 
Koszyce    
Lipnica Wielka Szkoła Podstawowa nr 1 im. Św. Królowej Jadwigi
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefiny i Emila Mików
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Św. Stanisława Kostki
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Emila Kowalczyka
Szkoła Podstawowa im. Bł. Jana Pawła II
Zespół Szkół
 
  Miechów  

Szkoła Podstawowa im. Gen. Stanisława Maczka
Szkoła Podstawowa w Jaksicach
Szkoła Podstawowa w Pstroszycach
Szkoła Podstawowa nr 1
Szkoła Podstawowa nr 2

 
Mucharz    
  Mszana Dolna miasto  

 

 
  Mszana Dolna gmina  

ZPO w Mszanie Górnej
Szkoła Podstawowa w Olszówce
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Św. Józefa w Lubomierzu
Szkoła Podstawowa im. Świętego Floriana w Glisnem
Zespół Placówek Oświatowych
Zespół Szkoły i przedszkola im. Jana Pawła II w Łoskówce

 

 
Nawojowa    
Niepołomice  

Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Wielkiego

Szkoła Podstawowa im. Stanisława Wyspiańskiego w Suchorabie

Szkoła Podstawowa w Zakrzowie

 
Nowy Targ  

Zespół Szkół Technicznych i Placówek Oświatowych
Szkoła Podstawowa nr 5

 
Olkusz  

I Liceum Ogólnokształcące w Olkuszu
II Liceum Ogólnokształcące w Olkuszu
IV Liceum Ogólnokształcące w Olkuszu

Zespół Szkół nr 1 w Olkuszu
Zespół Szkolno-Przedszkolny Integracyjny nr 1 w Olkuszu
- Szkoła Podstawowa Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi
- Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi Nr 1


Zespół Szkół Specjalnych w Olkuszu
Szkoła Podstawowa nr 1 w Olkuszu
Szkoła Podstawowa nr 3 w Olkuszu
Szkoła Podstawowa nr 4 w Olkuszu
Szkoła Podstawowa nr 5 w Olkuszu
Szkoła Podstawowa nr 6 w Olkuszu
Szkoła Podstawowa nr 9 w Olkuszu
Szkoła Podstawowa nr 10 w Olkuszu
Szkoła Podstawowa w Gorenicach
Szkoła Podstawowa w Kosmolowie
Szkoła Podstawowa w Zawadzie
Szkoła Podstawowa w Zedermanie
Szkoła Podstawowa w Żuradzie


 
Oświęcim
miasto

Szkoła Podstawowa nr 1

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Sportowymi nr 2

Szkoła Podstawowa nr 3

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 4

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 5

Szkoła Podstawowa nr 7

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Sportowymi  nr 8

Szkoła Podstawowa nr 9

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Sportowymi nr 11

 
Oświęcim
gmina
   
Pleśna  

Publiczna Szkoła Podstawowa w Rychwałdzie

Szkoła Podstawowa im. Macieja Rataja w Lichwinie

Zespół Szkolno- przedszkolny w Rzuchowej

Szkoła Podstawowa w Pleśnej

 
Poronin    
Rzepiennik Strzyżewski    
Skawina  

Zespół Katolickich Szkół im. Jana Pawła II
Zespół Szkolno- Przedszkolny w Krzęcinie
Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Pawła II w Radziszowie
Szkoła Podstawowa w Pozowicach

Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w Wielkich Drogach
Szkoła Podstawowa w Jaśkowicach
Szkoła Podstawowa im. Św. Jadwigi Królowej w Rzozowie
Szkoła Podstawowa nr 3 w Skawinie
Szkoła Podstawowa nr 2 im. K. Wielkiego w Skawinie

Specjalny Ośrodek Szkolno-  Wychowawczy w Skawinie
Szkoła Podstawowa w Kopance
Szkoła Podstawowa nr 1 w Skawinie
Liceum Ogólnokształcące im. M. Skłodowskiej – Curie w Skawinie

 

 

 
Sucha Beskidzka  

Zespół Szkół im. Wincentego Witosa

 
  Szaflary  

Szkoła Podstawowa w Bańskiej Wyżnej
Szkoła Podstawowa im. Św. Kazimierza Jagielończyka w Bańskiej Niżnej
Szkoła Podstawowa w Borze
Szkoła Podstawowa w Zaskalu
Szkoła Podstawowa w Skrzypnem
Szkoła Podstawowa w Maruszynie Dolnej

 
  Świątniki Górne  

Szkoła Podstawowa nr 2

Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza

 
Trzciana    
Trzebinia  

Szkoła Podstawowa nr 6 w Trzebini
Szkoła Podstawowa nr 5

 
  Tymbark  

Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Podłopieniu

 
Wieliczka

Szkoła Podstawowa w Mietniowie
Szkoła Podstawowa w Węgrzcach Wielkich
Szkoła Podstawowa w Gorzkowie
Szkoła Podstawowa w Koźmicach Wielkich
Szkoła Podstawowa im. Królowej Jadwigi w Sierczy
Szkoła Podstawowa w Podstolicach
Szkoła Podstawowa nr 2 w Wieliczce
Szkoła Podstawowa z Oddziałami integracyjnymi nr 4 w Wieliczce
Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Wieliczce

 
Wiśniowa  

Szkoła Podstawowa im. Partyzantów w Lipniku

Szkoła Podstawowa im. Władysława Orkana w Wiśniowej

 
Zakliczyn  

Szkoła Podstawowa im. Lanckorońskich w Zakliczynie

Szkoła Podstawowa w Paleśnicy

Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkoli w Filipowicach

Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego