kampania 2019

Laureaci konkursów XII edycji kampanii

By 1 grudnia 2019 No Comments

Gmina Tymbark

Magdalena Dziadoń SP w Zawadce

Gmina Liszki

Zuzanna Knez – SP Piekary

Gmina Pleśna

Anna Przebięda – SP w Pleśnej
Kacper Łabno SP w Lichwinie
Filip Ciesielczyk – ZSPw Rzuchowej

Gmina Mszana Dolna

Marcelina Blecharczyk SP w Glisnem
Martyna HUdomiet – ZsiP w Olszówce

Gmina Chełmiec

Michalina Szkarłat SP w Rdziostowie
Maja Michalak – SP w Paszynie
Igor Bartłomiej Bobrowski – SP w Rdziostowie
Jakub Jawor SP w Wielogłowach
Karolina Najduch SP w Librantowej
Aleksandra Kurzydło – SP w Wielogłowach
Patrycja Wróbel –SP w Rdziostowie
Mateusz Petryla –SP w Paszynie
Zofia Dąbrowska SP w Paszynie

Gmina Kłaj

Paulina Majewska SP w Targowisku

Miasto Oświęcim

Lena Saternus- SP nr 7
Igor Borkowski SP nr 2
Aleksander Gałgan SP nr 8
Adrian Gałgan SP nr 8

Gmina Szaflary

Maksymilian Sowa SP w Zaskalu
Julia Wac – SP w Zaskalu
Magdalena Buńda – SP w Maruszynie Dolnej
Rafał Babiarz SP Bańska Niżna
Julia Swałtek SP w Zaskalu
Maksymilian Pędzimąż – SP Bańska Niżna

Gmina Biecz

Kacper Szarłowicz – SP nr 2 w Bieczu
Maksymilian Chmura
Kinga Niemiec ZSP w Libuszy
Aleksandra Michalec – SP nr 1 w Bieczu

Gmina Miechów

Nikola Jańczyk – SP nr 2w Miechowie

Gmina Sękowa

Monika Piszczek – SP w Sękowejękowej
Filip Drzymała – SP w Siarach
Patryk Kaniszczak – SP

Gmina Drwinia

Piotr Karcz SP w Mikluszowicach

Gmina Igołomia Wawrzeńczyce

Kaja Kural Gminne Centrum Edukacji

Gmina Chrzanów

Kamila Wawro SP w Chrzanowie
Weronika Machaj SP 3 Chrzanów

Gmina Wieliczka

Helena Bukowska Strakova – SMS Wieliczka

Gmina Kamienica

Łucja Wojtas – SP nr 2 w Kamienicy
Nikodem Tudaj –Sp nr 1 w Kamienicy
Aleksandra Faltyn – SP nr 1 w Kamienicy

Gmina Niepołomice

Alicja Różeńska – SP w Woli Batorskiej
Julita Wąs – SP w Woli Batorskiej
Jan Radzik – SP Wola Batorska

Gmina Rzezawa

Vanesa Ważydrąg – SP w Jodłowce
Karolina Kica – SP w Rzezawie
Kamila Mucha – SP Okulice

Gmina Ryglice

Julita Urban- SP w Zalasowej

Gmina Andrychów

Kryspin Adanczyk SP nr 2 w Andrychowie
Beata Babińska – SP nr 4
Kamila Lachendro ZSS w Zagórniku
Antonina Zielińska SP nr 2
Wiktoria Mieszczak, Aleksandra Szczerba SP nr 4

Gmina Wiśniowa

Mariusz Woś – SP w Wiśniowej